ענת דנה R.S.Hom; N.D; BSc

anatענת הינה מרפאה בכירה ברפואה משלימה בעלת הכשרה במכללה לרפואה משלימה בסידני בלימודי הנטורופטיה וההומאופתיה הקלסית, ובעלת תואר ראשון במדעי הבריאות מאוניברסיטת CHARLES STURT UNIVERSITY באוסטרליה.

קצת על עצמי - למדתי והוכשרתי באוסטרליה, אני עוסקת במקצוע מזה 14 שנה ובעלת ידע רב תחומי וניסיון קליני בתחומים שונים ברפואה הטבעית. וכמו כן אני מאמנת אישית ומרצה במוסדות שונים לחיים בריאים ומפרסמת מאמרים בנושאי הרפואה המשלימה והטבעית באתרים מובילים באינטרנט. משתתפת ומתעדכנת באופן שוטף בסמינרים אצל מיטב ההומאופתיים והמרפאים בעולם. השתתפתי בסמינרים מעמיקים אצל Dr.Sankaran והרבליסטים מסורתיים מדרום אמריקה.

ברוכים הבאים לקליניקה לריפו טבעי.

הקליניקה ממוקמת במקום פסטורלי ורגוע בקרית טבעון מטופחת, חדשה ומעוצבת. הינה מרכז רפואי טבעי לרפואה משלימה המטפלת בכלל האוכלוסייה ובמכלול התמחויות רפואיות עם התיחסות לגוף-נפש וכולל מיצוי צמחי מרפא, תוספי תזונה והכנות הומיאופטיות. הטיפול אינו נקודתי אלא שואף לרפא את שורשי הבעיה הטמונים באותו מכלול נפשי-גופני. מטרתי במרפאה היא לסייע לאנשים בכל הגילאים ומכל אורחות החיים בפתרון בעיות אקיוטיות וכרוניות שונות בגישה המבוססת על טהרת הרפואה הטבעית. הטיפול מיועד גם לאנשים שרוצים לשפר את איכות חייהם ולתחזק את הגוף והנשמה. אני אוהבת לעזור ונהנית ממקצוע הריפוי הטבעי המשמש בשבילי מעין שליחות למטרה נעלה של ריפוי והכוונה לחיים בריאים ומאוזנים.

תחומי ההתמחות המקצועית שלי:

אני מתמחה בטיפול בפעוטות,ילדים ומבוגרים. ומציעה אבחונים בשיטות שונות וטיפולים מגוונים: נטורופטיה, תזונה טבעית, צמחי מרפא, הומאופתיה קלאסית, אירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין), תמציות באך ופרחי בר אוסטרלים,נרות הופי, עיסוי רקמות עמוק ,עיסוי איורוודי מסורתי ועיסויים לנשים בהריון ולתינוקות, טיפולי איורוודה מסורתיים שונים באורז, צמחי מרפא, אבקותועוד

האבחון נעשה על ידי תשאול מעמיק ואבחון אירידיולוגי, הסתכלות בציפורניים ,בלשון ובתווי פנים ומתן יעוץ תזונתי פרטני. אני מאמינה שללא אבחון מעמיק לא ניתן להגיע לשורשי הבעיה ולהבין את הגורמים לבעיותך. אני משתמשת בידע הרב תחומי שרכשתי ומביאה לכל טיפול את מקצועותי, ניסיוני והיחס האישי ומתמקדת בטובתו של המטופל/ת על מנת לעזור ולרפא.

במה אני מטפלת?

אני מטפלת במחלות כרוניות ואקיוטיות כגון: סכרת, כולסטרול,קנדידה, אסתמה, בעיות נשימה, בעיות עור ואלרגיה, בעיות עיכול, אינסומניה, בעיות פוריות,קשב וריכוז ומצבים נפשיים כמו חרדה, טראומה,ודיכאון. אני מתמחה בטיפול בבעיות הקשורות במערכת השלד והשרירים (כאבי גב, בעיות פרקים ועוד). בטיפולים יש דגש על נושא של תזונה טבעית תוך שילוב של צמחי מרפא ובעת הצורך שילוב של תוספי תזונה וניקוי רעלים לשמירה על חיונית הגוף ובריאותו ולהימנע משימוש בתרופות קונבנציונליות כימיות.

הטיפול הוא מאוד יסודי ומקצועי ומלווה בהדרכה ואימון אישי לחיים בריאים.

בנוסף מועברות בקליניקה סדנאות והרצאות מרתקות המשלבות העשרה וטיפים בתחום הרפואה הטבעית.
ניתן לרכוש תמציות פרחים אוסטרלים למצבים רגשיים שונים, נסיעות , תמציות לנשים, וEMERGANCY וחליטות צמחי מרפא.

אני מזמינה אתכם לעשות את הצעד הראשון בשינוי משמעותי בחייכם ולהיות שותפים לחווית בריאותכם ואיכות חייכם.

"בכל אחד מאיתנו קיים רופא אנחנו רק צריכים לעזור לו בעבודתו." (היפוקרטס.)צרו קשר עם ענת דנה -0527270083 | דוא"ל: anatdana7@gmail.com